1 DECEMBER 1975. - Koninklijk besluit houdende algemeen reglement op de politie van het wegverkeer en van het gebruik van de openbare weg.
[BS 09.12.1975]

Titel II: Regels voor het gebruik van de openbare weg

Artikel 48. Uitzonderlijk vervoer

48.1. (...)

48.2. (...)

48.3. De vergunning vermeldt de maatregelen die moeten genomen worden en om alle beschadiging van de openbare weg, van de aanhorigheden daarvan, van de erin liggende kunstwerken en van de aanpalende eigendommen te voorkomen.

48.4. De Minister van Openbare Werken of zijn gemachtigde kan, vooraleer een vergunning af te leveren, het storten van een borgsom vereisen. Door van een vergunning gebruik te maken verbindt de gebruiker zich ertoe de schade en de kosten te betalen die uit het vervoer kunnen voortvloeien.

Zie K.B. van 2 juni 2010 betreffende het wegverkeer van uitzonderlijke voertuigen.

Aandacht

De grootst mogelijke zorg werd besteed aan de juistheid en volledigheid van de inhoud van deze website. Dit betekent echter niet dat fouten niet kunnen voorkomen. Wij zouden het dan ook ten zeerste appreciëren indien u ons daarvan op de hoogte stelt zodat wij het nodige kunnen doen.
Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor schade die voortvloeit uit het gebruik van de informatie op deze website.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van belangrijke wijzigingen in het verkeersreglement en abonneer je op onze gratis nieuwsbrief.
Vul hieronder uw e-mailadres in om je in of uit te schrijven.

E-mail:
Inschrijven     Uitschrijven
 
--------------------------------------------------------------
Recent verstuurde nieuwsbrieven kan je bekijken in het archief.

Stel een vraag!

Het melden van technische problemen of fouten op de site kan via ons contactformulier. We doen er alles aan om er zo snel mogelijk gevolg aan te geven.

Een probleem melden

LET OP : er worden géén verkeersvragen beantwoord!